Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Jaka tapeta 3d za telewizorem?

Chemia budowlana - Jaka tapeta 3d za telewizorem?

Często do salonu wstawiamy telewizor. Zdarzają się podczas seansu filmowego niechciane reklamy. Jeśli mamy ich dość, w trakcie ich emisji możemy sobie popatrzeć na zieleń, rozpiętą na całej ścianie. Nigdy monitor nie jest tak wielki, by zajął całą powierzchnię ściany. Dzięki temu ekskluzywne tapeta 3d za telewizorem można na murze umieścić i patrzeć na liście za każdym razem, gdy chcemy oderwać się od pikseli.

Jeżeli odbiornik telewizyjny jest zawieszony bezpośrednio na ścianie, warto zwrócić uwagę na odpowiednie tło. Na tapecie w brzozy między drzewami poprzetykana może być trawa, co da efekt zawieszonego sprzętu na drzewach. Piękna natura bezpośrednio pod telewizor to jak oglądanie telewizji w brzozowym lesie.

Coś ciekawego na ścienne ochłodzenie


Dla osób lubiących chłód spodoba się cegła lub beton do salonu w 3d. Gładź nie da nam tego efektu. Dobra imitacja pojawi się, gdy na proste ściany nałożona zostanie tapeta ścienne 3d. Wspaniale wygląda efekt betonu w nowoczesnym wnętrzu. Zwłaszcza gdy fototapety 3d przedstawiają nierówny odrapany mur. Pomieszczenie nadal będzie ekskluzywne z racji panującej w nim czystości i eleganckich mebli.

Czy tapeta 3d rośliny może być do przedpokoju?


W przedpokoju fototapety 3d mają swój urok. Tam, gdzie wisi lustro, naklejona na ścianę ciekawa perspektywa np.lustra w lustrze nadaje pomieszczeniu niesamowitego klimatu. przestrzenne uliczki w przedpokoju kuszą, by na nie wkroczyć. Wąski przedpokój można rozświetlić, nalepiając na kawałek ściany widok z okna.

Zachwycające widoki to również tapety 3d do salonu


W salonie mamy możliwość rozmachu. Doskonale go jeszcze powiększą wszelkie:
- bryly,
- martwa natura,
- tunele,
- góry,
- mistyfikacja obrazu na płótnie itp.

W salonie szumiący wodospad?


Tapety 3d imitują ruch. Sprawiają wrażenie, iż rzeka na zdjęciu naprawdę płynie i pluszcze rozbijając się o kamienie, a płynąca z hukiem przy urwisku, naprawdę zaczyna w naszych uszach głośno szumieć. Dzięki temu taka tapeta jest bardzo modna i coraz więcej z nas chce ją mieć na swej ścianie. Wnętrze pokojowe z takim rozwiązaniem jest niesamowite. Zwłaszcza tunel, do którego chciałoby się wejść i przekonać się, czy umieszczone na nim romby i kwadraty tworzą nieskończony labirynt.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl