Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Nowa koncepcja hydroizolacji zespolonej

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Na balkonach, tarasach, podcieniach, a nawet w łazienkach i pod prysznicami: hydroizolację zespoloną (czyli okładzinę ceramiczną wraz izolacją podpłytkową) stosuje się dziś często i różnych okolicznościach. Dzięki MB FL 2K firma Remmers oferuje wyznaczającą przyszłe standardy innowację w zakresie hydroizolacji zespolonych. Przemyślane rozwiązanie typu „3w1” umożliwia wykonanie trzech zadań za pomocą jednego produktu: hydroizolacji, klejenia płytek i spoinowania.

Zalety MB FL 2K:


- 3w1 – uszczelnianie, klejenie oraz spoinowanie
- Uszczelnienie zespolone zarówno w nowym jak i starym budownictwie
- Wysoka przyczepność do wielu typów podłoży
- Do wrażliwych na przebarwienia kamieni naturalnych
- Spoiny w różnych odcieniach kolorystycznych
- Oddzielenie (kompensacja) krytycznych podłoży

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

MB FL 2K wyróżnia się swoją ogromną odpornością i oprócz dobrej przyczepności do wielu różnych podłoży może być stosowany zgodnie z obowiązującymi normami. MB FL 2K, jako mineralny szlam uszczelniający, przetestowany zgodnie z normą PN-EN 14891, umożliwia bezpieczne i nieskomplikowane wykonanie hydroizolacji różnorodnych powierzchni.

Dzięki szybkiemu schnięciu prace można kontynuować już po kilku godzinach, co zapewnia jeszcze większą wydajność procesu roboczego. Stosowany jako klej do płytek (C1 TE S2 wg PN-EN 12004) MB FL 2K wyróżnia się przede wszystkim najwyższą elastycznością i długim czasem otwartym. Oznacza to, że nawet podłoża krytyczne spotykane w renowacji starych budynków, takie jak stare okładziny z płytek ceramicznych, mogą być obrabiane bez żadnych problemów. Ponadto ten innowacyjny produkt spełnia wymagania stawiane zaprawom do spoinowania zgodnie z normą PN-EN 13888. Dzięki wodoszczelności spoin MB FL 2K jest idealny do stosowania na zewnątrz.

Aby zapewnić jak największą swobodę projektową, jasny kolor podstawowy materiału można barwić na inne odcienie - jest to innowacja przekonująca pod każdym względem.

Więcej informacji na stronie www.remmers.pl/pl/Talent-MB-FL-2KStrona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl