Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Kompleksowe zabezpieczenie drewna ogrodowego

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Jeśli mamy na zewnętrznym tarasie drewnianą podłogę, która zabezpieczona jest olejem, to konieczna jest jej coroczna renowacja. O ile nie udało nam się zrobić tego na wiosnę, to ostatnie ciepłe jesienne dni warto poświęcić właśnie na te prace. W tym celu idealnie sprawdzi się olej Tikkurila Valtti Plus Wood Oil, który zapewni skuteczną ochronę przed wilgocią i sprawi, że powierzchnia będzie odporna na zmienne warunki atmosferyczne i w rezultacie chroniona przed nieestetycznym pękaniem. Olej Tikkurila wyprodukowany z uwzględnieniem skandynawskich warunków z powodzeniem sprawdzi się w czasie polskiej zimy. Dzięki możliwości barwienia na wiele inspirowanych naturalnym drewnem kolorów, pozwoli też uzyskać wymarzony odcień.

Na meble, ściany altan czy inne drewniane elementy architektury ogrodowej warto wybrać lakierobejcę Tikkurila Valtti Plus Complete, która dzięki innowacyjnej technologii Triple Resin System oraz podwójnemu zabezpieczeniu UV skutecznie zabezpieczy drewno nawet na 12 lat. Półtransparentna formuła produktu pięknie podkreśli naturalny rysunek drewna, a szeroka gama barw pozwoli wyczarować indywidualne zestawienia kolorystyczne.

A kto poszukuje rozwiązań zapewniających kryjące wykończenie z zachowaniem rysunku drewna, śmiało może sięgnąć po farbę Tikkurila Valtti Opaque. Pomalowane nią meble czy drewniane ściany będą skutecznie zabezpieczone przed zmiennymi warunkami pogodowymi, promieniowaniem UV oraz działaniem grzybów i pleśni bez konieczności częstych renowacji. Produkt dostępny jest w bogatej kolorystyce, pozwoli więc użyć pełni wyobraźni i stworzyć zupełnie wyjątkowe dekoracje wokół domu.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl