Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Domowe DIY, czyli metamorfoza mebli z Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila


Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Różnokolorowe krzesła mogą być niezwykle urzekającą dekoracją jadalni. Ich samodzielne stworzenie nie jest skomplikowane, wystarczy pomysł i odpowiednia farba. Przy okazji, w duchu „less waste”, można wykorzystać różne modele tego mebla zalegające na strychu albo w piwnicy.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Dobór barw to już kwestia gustu - można postawić na zestawienie kontrastów lub odwrotnie, zastosować styl monochromatyczny i przemalować krzesła na odcienie takie same lub bliskie koloru ściany. Umożliwia to paleta barw Tikkurila Symphony, która jest wspólna dla emalii do drewna i metalu Tikkurila Everal Aqua oraz farb do ścian Tikkurila Optiva.

Z rozwiązaniami Tikkurila można dokonać także spektakularnej metamorfozy w kuchni, przemalowując fronty mebli. Niesamowity kolor wyrazistej szarości Abyss N439 będzie komponował się zarówno ze spokojnymi barwami, jak i energetycznymi dekoracjami, zapewniając oryginalny look kuchennej przestrzeni.

Osoby poszukujące wielkiej i nietypowej zmiany, mogą pokusić się o nowatorską odmianę wnętrza, wprowadzając oryginalny kolor drzwi. Te w żółtym odcieniu J300 będą stanowić zaskakujący, a jednocześnie energetyczny akcent w każdym domu. Efekt nie do przeoczenia!

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
A kto chciałby spróbować swoich sił przy nieco mniejszym gabarycie, powinien postawić na kreatywne malowanie komody. Z emalią Tikkurila Everal Aqua wcale nie musi to być nudny mebel w jednolitym kolorze. Do każdej szuflady można bowiem wykorzystać inny, wybrany z ponad 13 tys. barw, odcień, tworząc niezwykłe i oryginalne dzieło.

Z produktami Tikkurila w swoim żywiole znajdą się też ci, którzy chcieliby dodać nieco blichtru domowej przestrzeni. Dzięki perłowej farbie Tikkurila Taika Pain Pearl niemodny wieszak zyska kolor złota i stanie się budzącym pożądanie designerskim gadżetem. A kto nie lubi złota, może postawić na mniej typowy odcień glamour, wybierając z palety perłowych czerwieni, brązów, błękitów czy zieleni.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl