Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Wiosenne ogrodowe inspiracje

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron

Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu można je przed tym uchronić i jednocześnie zaakcentować ich naturalne piękno.
Specjalne traktowanie należy się drewnu tarasowemu, ponieważ poziome powierzchnie są szczególnie narażone na zatrzymywanie się wody i silne nagrzanie słońcem. Jednocześnie na dużej płaskiej powierzchni odbarwienia i nieestetyczne zmiany są też bardziej widoczne. Aby zadbać zarówno o walory estetyczne, jak i ochronę drewna tarasowego warto systematycznie zabezpieczać je olejem Drewnochron, zawierającym w swym składzie olej tungowy.

Sprawdzi się on do malowania drewna krajowego i egzotycznego oraz zapewni szlachetny efekt dekoracyjny.

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
Domek ogrodowy stanie się ozdobą działki, kiedy nadamy mu piękny kolor, jak np. inspirowany naturą odcień TIK. Dzięki użyciu Impregnatu Ochronnego Eco & Protection marki Drewnochron będzie on przy tym skutecznie zabezpieczony nawet do 9 lat. Zastosowanie w preparacie specjalnych wosków odpychających wodę sprawia, że powierzchnia drewna staje hydrofobowa, czyli perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Pomalowane tym impregnatem drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym promieniowane UV, a także chronione przed grzybami pleśniowymi.

Poszukujący bardziej nietypowej kolorystyki do swojego ogrodu, mogą zdecydować się na zastosowanie zieleni. Będzie ona ciekawie korespondować z ogrodową roślinnością w ciepłych miesiącach, a w okresie jesienno-zimowej słoty doda przydomowej przestrzeni wiosennej radości. Piękny efekt, a przy okazji skuteczne zabezpieczenie drewna przed czynnikami zewnętrznymi zapewni ceniony od lat Impregnat Extra Powłokotwórczego, który jest dostępny nie tylko w naturalnych odcieniach drewna, ale też zieleni, bieli czy modnej szarości.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl