Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Must have w pokoju niemowlaka

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

1. Łóżeczko


Bezpieczne miejsce do spania dla dziecka to zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów wyprawki dla noworodka. W pierwszych miesiącach życia niemowlak na sen będzie poświęcał przecież najwięcej czasu. Popularnym rozwiązaniem jest ustawienie w pomieszczeniu drewnianego łóżeczka ze szczebelkami, które będzie skutecznie chronić przed wypadnięciem. Kolor mebla z powodzeniem można dopasować do wystroju, dzięki emalii Dekoral Express Top, która zawiera ekologiczne, precyzyjnie dobrane składniki i jest bezpieczna do stosowania nawet w pokojach dziecięcych.

2. Miejsce do przewijania


Przy małym dziecku częsta zmiana pieluszek staje się elementem codzienności każdego rodzica. Dlatego w trosce o swój komfort i zdrowy kręgosłup, warto zorganizować wygodne miejsce do przebierania malucha. Zamontowany na komodzie dopasowany kolorystycznie przewijak wkomponuje się w wystrój i pozwoli odciążyć plecy. Delikatna zieleń ścian pomalowanych farbą Dekoral Effect 3in1 w odcieniu Modny Szałwiowy oraz lekkie w formie meble złożą się na przyjemną i orzeźwiającą kompozycję.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

3. Miejsce do karmienia


Nieodzownym elementem pokoju niemowlaka jest miejsce do karmienia. Wygodny fotel, usytuowany w sąsiedztwie dziecięcego łóżeczka, zapewni komfort zarówno w dzień, jak i w nocy. Na tle ścian w grafitowym odcieniu efektownie zaprezentuje się model na lekko rozstawionych smukłych nóżkach w jaśniejszej tonacji szarości, który nada aranżacji lekkości. A jak już maluch wyrośnie z karmienia, fotel może znaleźć swoje drugie życie w kąciku do czytania.

4. Przestrzeń do przechowywania


Wraz z narodzinami dziecka w domu pojawia się masa nowych przedmiotów. Ubranka, kosmetyki, pieluszki czy mokre chusteczki, których zapasy wymagają stałego uzupełniania – to wszystko rodzi konieczność wygospodarowania miejsca do przechowywana. Ratunkiem wydaje się być komoda, która w swoich pojemnych szufladach pomieści wiele akcesoriów. Z emalią Dekoral można pomalować ją na ulubiony kolor, np. Siwy Dym, tworząc skąpany w szarościach, spokojny total look. Taka kolorystyka pomoże także w wyciszeniu i relaksie, które u nowo upieczonych rodziców są nie do przecenienia.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

5. Dekoracje


Sposobem na stworzenie w pokoju niemowlaka przyjemnej atmosfery, jest zastosowanie typowo dziecięcych dekoracji. Oprawione w białe ramki urocze rysunki z motywem zwierząt wdzięcznie udekorują ściany pomalowane na Lekko Szary odcień farbą Dekoral, wnosząc łagodną energię do dziecięcego królestwa. Pastelowe tekstylia i miękkie przytulanki dopełnią całości, wypełniając pomieszczenie ciepłem i przytulną aurą.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl