Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
Poradnik fachowca
     
 
Jak zadbać o piękne drewno ogrodowe?
Mimo iż sezon ogrodowo-tarasowy się kończy, wiele z drewnianych mebli i obiektów małej architektury pozostanie na zewnątrz i będzie musiało przetrwać bardzo niesprzyjające warunki pogodowe, działające destrukcyjnie na drewno. Warto więc wykorzystać pogodne jesienne dni, by zabezpieczyć drewno przed zimą i móc cieszyć się jego pięknem także w kolejnym sezonie.
Data dodania: 01.10.2021
Dział: impregnacja
 
Elewacje odporne na deszcz i brud
Elewacja stanowi ważny element ochronny i dekoracyjny domu, mający wpływ na wrażenia estetyczne, ale też wartość nieruchomości. Jak każda część budynku wystawiona na działanie czynników atmosferycznych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.
Data dodania: 02.08.2021
Dział: impregnacja
 
Emalia Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal
Zastosowanie emalii na elementy drewniane i metalowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu pozwala nadać im piękny efekt w modnym odcieniu. Produkt działa zabezpieczająco, chroniąc pomalowane powierzchnie przed czynnikami atmosferycznymi i mechanicznymi. Aplikacja emalia jest łatwa, ma ona znikomy zapach oraz bardzo szybko schnie - 2 warstwę można nakładać już po dwóch godzinach.
Data dodania: 02.06.2021
Dział: impregnacja
 
Płot na lata – czy twoje ogrodzenie wymaga konserwacji?
Posiadanie własnego domu zapewnia komfort, ale wiąże się też z obowiązkami. W okresie lata i jesieni właściciele posesji mają pełne ręce roboty. Trzeba regularnie dbać o rośliny w ogrodzie, odnowić deski na tarasie czy naprawić ewentualne uszkodzenia, które wystąpiły na dachu lub elewacji. Czy na liście rzeczy do zrobienia wokół domu musi pojawić się także konserwacja ogrodzenia? Możemy tego uniknąć, jeśli wybierzemy takie, które będzie fabrycznie odpowiednio zabezpieczone.
Data dodania: 03.09.2020
Dział: impregnacja
 
Kwietniki z drabiny
Kwietnik to piękna dekoracja, która ozdobi zarówno nasz dom jak i ogród. Można go wykonać samodzielnie – wykorzystując do tego celu niepotrzebną półkę czy drabinę – lub kupić gotowy. Chcąc dodatkowo podkreślić jego ładny wygląd warto zadbać też o odpowiednie zabezpieczenie, na przykład za pomocą szybkoschnącej emalii ochronno-dekoracyjnej.
Data dodania: 02.09.2016
Dział: impregnacja
 
Jak chronić drewno w trudnych warunkach pogodowych
Suchy wiatr, intensywne deszcze i palące słońce następują po sobie w przeciągu kilku godzin. W takich warunkach drewno, które nie zostało odpowiednio zaimpregnowane, ulega szybkiemu niszczeniu.
Data dodania: 04.11.2011
Dział: impregnacja
 
Koniec z wykwitami !!! - Innowacyjna linia produktów do klinkieru
Nanoprodukty ALPOL to szereg wyrobów stosowanych głównie do prac z wykorzystaniem cegieł i okładzin klinkierowych...
Data dodania: 04.11.2011
Dział: impregnacja
 
Impregnowanie drewnianej elewacji
Naturalne szare kolory jako element stylizacji drewna stosowanego na zewnątrz...
Data dodania: 04.11.2011
Dział: impregnacja
 
Impregnowanie drewnianego płotu
Drewniane płoty doskonale komponują się z zielenią ogródków. Ten naturalny i estetyczny rodzaj ogrodzeń wymaga jednak odrobiny pielęgnacji...
Data dodania: 04.11.2011
Dział: impregnacja
 
Impregnowanie mebli drewnianych
Meble drewniane, dzięki swej naturalności, dodają tarasom i ogrodom uroku. Do ich wykonania najczęściej wykorzystywane jest drewno krajowe takie jak sosna, świerk, dąb i akacja...
Data dodania: 04.11.2011
Dział: impregnacja
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl