Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
Poradnik fachowca
     
 
Lakierowanie podłogowych paneli drewnianych
Naturalne właściwości drewna połączone z łatwością montażu to największe zalety podłogowych paneli drewnianych. Są one od razu gotowe do układania i nie wymagają prac lakierniczych. Z czasem ulegają jednak naturalnemu zużyciu jak każda podłoga. Wystarczy jednak zastosować profesjonalny lakier, aby przywrócić im dawny blask.
Data dodania: 25.10.2021
Dział: układanie paneli
 
Układanie paneli - krok po kroku
Układanie paneli, to na szczęście niezbyt skomplikowana czynność, którą wielu inwestorów decyduje się przeprowadzić samodzielnie. Aby uniknąć licznych błędów wykonawczych, które z czasem mogą przyczynić się do pogorszenia stanu podłogi, warto zapoznać się z poniższą instrukcją.
Data dodania: 21.10.2021
Dział: układanie paneli
 
Zrób to sam - układanie paneli podłogowych
Panele podłogowe często są aranżacyjnym tłem dla pozostałych elementów wyposażenia, ale aby dobrze sprawdziły się w tej roli latami, powinniśmy zadbać o ich odpowiedni montaż. Układanie paneli nie wymaga specjalnych umiejętności, jednak jeśli zdecydujemy się wziąć ten etap remontu we własne ręce, musimy pamiętać o kilku wskazówkach oraz wyposażyć się w niezbędne narzędzia i materiały.
Data dodania: 27.09.2021
Dział: układanie paneli
 
Układanie paneli podłogowych
Panele podłogowe są znakomitym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na możliwości szybkiego użytkowania pomieszczenia. Montaż jest bardzo prosty, a po wykończonej w ten sposób podłodze można chodzić od razu po zakończeniu prac. Wybór kolorów i wzorów jest bardzo bogaty, ale najważniejszy jest prawidłowy montaż.
Data dodania: 24.09.2021
Dział: układanie paneli
 
Panele podłogowe – sprawdź, zanim zaczniesz układać
Dobrze dobrana posadzka (warstwa wykończeniowa podłogi) może całkowicie odmienić wnętrze. Być tłem dla aranżacji lub podkreślić jej charakter. Świetną i relatywnie niedrogą opcją są panele laminowane, które z wyglądu do złudzenia przypominają podłogi drewniane, czym doskonale wpisują się w modny trend zbliżania domu do natury.
Data dodania: 16.08.2021
Dział: układanie paneli
 
Montaż paneli laminowanych – wskazówki dla początkujących
Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na metamorfozę wnętrza bez konieczności wymiany całego wyposażenia. Jednym z nich jest pozbycie się starej podłogi i zamontowanie w jej miejscu nowych, eleganckich i funkcjonalnych paneli laminowanych. Taka operacja nie tylko gwarantuje spektakularny efekt, ale przede wszystkim jest szybka i możliwa do przeprowadzenia samodzielnie. Trzeba jednak trzymać się kilku podstawowych zasad montażu, o których przypomina ekspert marki wineo.
Data dodania: 16.07.2020
Dział: układanie paneli
 
Jak prawidłowo wykonać podłogę z paneli z drzew egzotycznych?
W polskich domach coraz częściej na salonach goszczą egzotyczne podłogi. Posiadają niepowtarzalne, piękne barwy i wzory, dzięki którym wnętrze nabiera oryginalnego charakteru. Dodatkowo większość z nich jest twarda i odporna na zarysowania oraz wilgoć. A ich cena nie jest o wiele wyższa od rodzimych gatunków, takich jak dąb, buk czy brzoza...
Data dodania: 18.10.2011
Dział: układanie paneli
 
Podłoga z paneli. Jak wykonać
Wyróżniamy dwa rodzaje paneli: drewniane i laminowane. Pierwsze z nich łączą w sobie walory estetyczne litego drewna i funkcjonalność paneli. Ich wierzchnią warstwę stanowi drewno pokryte lakierem lub olejem.
Data dodania: 18.10.2011
Dział: układanie paneli
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl